Próbowałeś JuicePlus+?


O Juice Plus+ dowiedziałam się pół roku temu od znajomego. Nie dostałam od niego konkretnych informacji, ale rzucił hasła zdrowie i dieta, więc nie trzeba było długo czekać aż zaczęłam szperać w internecie w poszukiwaniu opinii. Poszukałam, poczytałam i jakoś wydawało mi się to wszystko podejrzane. Moją nieufność pogłębił tu fakt, że z tym chłopakiem nigdy nie rozmawiałam, a jedynie znałam z widzenia. Nie zdecydowałam się na kupno.
Niedawno odezwała się do mnie stara znajoma z gimnazjum, również proponując Juice Plus, a przy okazji zapraszając na imprezę. Na imprezę się zdecydowałam, na JP... hm, nie od razu.


O co właściwie chodzi?
Juice Plus to suplement diety, suplement, ale inny niż wszystkie, bo w 100% naturalny, a przygotowany z roślinnym mlekiem również w 100% wegański. Juice Plus Complete to shake* zawierający roślinne białka z soi, ryżu i ciecierzycy, dostarczające niezbędnych aminokwasów do regeneracji i wzmocnienia mięśni. W odróżnieniu od tradycyjnych białkowych mieszanek, Complete może z powodzeniem zastępować pełnowartościowy posiłek, co czyni go doskonałym uzupełnieniem diety aktywnych osób, ale także tych, którzy chcą zgubić parę kilo. 

*Juice Plus ma w swojej ofercie nie tylko szejki, ale też kapsułki oraz żelki z pełną gamą owoców i warzyw w składzie, ale jako, że jeszcze ich nie próbowałam, nie będę o nich pisać. Nie chcę opowiadać wam o czymś, czego sama nie miałam okazji przetestować.


Jak to działa?
Wszystkie produkty Juice Plus+ mają w składzie soki z warzyw i owoców (jak sama nazwa mówi). Powiecie: to nie lepiej jeść warzywa i owoce zamiast stosować suplementy? Zapewniam was, że sama jestem przeciwna suplementom i odkąd zaczęłam zdrowo się odżywiać kilka razy toczyłam z mamą bitwę o to, że mam brać dodatkowe witaminy. Tych sztucznych witamin w moim domu stety czy niestety zawsze znajdzie się masa - w sumie nie wiem dlaczego. Ludzie myślą, że jeśli nafaszerują się lekami, nie będą musieli już zdrowo jeść, nie tędy droga. 
JP podchodzi do tego inaczej, namawia do zdrowego stylu życia i ułatwia go. Warzywa i owoce jakie jemy niestety nie zapewniają nam obecnie takiej ilości witamin jaką powinny. Żeby nie uległy zniszczeniu, są transportowane do sklepów jeszcze niedojrzałe (spójrzcie na te zielone banany, na te twarde brzoskwinie, niezdatne do jedzenia awokado prosto ze sklepowych półek). W dodatku bardzo często opryskiwane są różnymi świństwami, a z dostaniem roślin z ekologicznych upraw często jest naprawdę trudno. Juice Plus bierze do swoich produktów owoce i warzywa z własnych upraw i wtedy, gdy zdążą już one całkowicie dojrzeć w słońcu, dzięki czemu zawierają maksymalną ilość zdrowia. Uzyskuje się z nich soki, a później suszy i dodaje do kapsułek oraz szejków, zachowując maksymalną dawkę różnorodnych biologicznie czynnych substancji.

Ludzie stosujący Juice Plus "skarżą się" na pozbycie ogólnego zmęczenia, lepszą jakość snu, poprawienie kondycji skóry i włosów, pozbycie się alergii czy przewlekłych problemów z zatokami (to właśnie swoim przykładem pozbycia się chorób zatok przez moją znajomą, skłoniła mnie ona do spróbowania). Zmieniają się też ciągotki smakowe. Wieloletnie badania Juice Plus+ Children's Health Study pokazały, że dzieci stosujące Juice Plus jedzą więcej warzyw i owoców niż przed ich stosowaniem oraz zmniejszają spożycie słodyczy i tłustych przekąsek. Prowadzi to do osiągnięcia zdrowej wagi, większej ilości energii i lepszego samopoczucia.

Jak to się je?
Juice Plus Complete łatwo łączy się z mlekiem (u mnie to mleko sojowe lub migdałowe). Smak czekoladowy polecam po prostu z mlekiem sojowym i kostkami lodu - smakuje wtedy niemal jak czekoladowy shake z pewnej znanej sieci fast foodów ;) Smak waniliowy jest moim zdaniem nieco mniej słodki, miksuję go z mrożonymi jagodami lub malinami, dla dodania koloru i orzeźwiającej nuty :)


Co otrzymujesz?
Firma Juice Plus działa już ponad 40 lat, zaufało jej miliony rodzin, a także wielu sportowców. Mnogość opinii i doświadczeń możesz znaleźć na Instagramie pod hashtagiem #juiceplus oraz na Tumbrze czy Youtube.

Wykupując program 90 Days Challenge z Juice Plus+ otrzymujemy:
- 6 opakowań shake Juice Plus Complete
- wsparcie opiekuna 1:1
- wsparcie online 24/7
- plan odżywiania
- plan treningowy na 90 dni

Jeśli jesteś zdecydowany lub jeśli coś jest niejasne i chcesz uzyskać więcej informacji, pisz do mnie na: sylwiafojcik@onet.pl lub ynot@g.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pietruchy - Veganise Poland © 2014